Распоред обавезног превентивног прегледа за студенте прве и треће године основних струковних студија

15јун2021

Распоред обављања обавезног превентивног прегледа за студенте прве и треће године основних струковних студија је постављен у прилогу. Молимо студенте да се придржавају додељених термина. Студенти старији од 26 година нису обавезни да обаве преглед. Студенти који су обновили прву или трећу годину и већ су радили превентивни преглед не морају да га ураде поново. За све проблеме у вези са распоредом потребно је обратити се студентском Парламенту.

Учитај ову датотеку (Распоред-прва година.pdf)Распоред-прва година.pdf 18-06-2021 17:29
Учитај ову датотеку (Распоред-трећа година.pdf)Распоред-трећа година.pdf 18-06-2021 17:30