Обавештења -Мастер струковне студије

Пријава испита за октобарски испитни рок

Октобарски испитни рок почиње 09.09.2021. и завршава се 15.09.2021. Пријава испита за октобарски испитни рок траје од 23.08.2021. до 03.09.2021. Могу се пријавити испити за које студент има стечених минимум 30 предиспитних поена и оверен потпис наставника. Завршни рад се не пријављује електронским путем. Поново подсећамо студенте да пишу лични позив на број при уплати средстава за пријаву испита. Обавезно је попуњавање уплатница по следећем упутству:

• Пишите ЧИТКО!
• Ако пријављујете више испита извршите једну уплату на укупан износ.
• Број рачуна школе је 840-2115666-34
• Прималац: Академија струковних студија Београд, Булевар Зорана Ђинђића 152а
• Обавезно упишите позив на број. Сваки студент има лични позив на број за уплату испита, немојте преписивати од колега. Лични позив на број за уплату испита можете видети у свом електронском индексу и почиње са S51 (обавезно пре вршења уплате допишите и остале цифре без размака или цртица)
• Нагласите на уплатном месту да је у питању латинично слово “S” да Вам не би куцали број 5 уместо тога
• Као што мора да попуни ИЗНОС и БРОЈ РАЧУНА уплатилац МОРА да попуни и ПОЗИВ НА БРОЈ на налогу за уплату. Једино тако је могуће извршити аутоматско књижење уплате и њен приказ на е-сервису.
• Уплата која није извршена према упутству неће моћи да буде раскњижена!

Ванредни мајски испитни рок за студенте завршне године МАСТЕР струковних студија

На основу одлуке број 01-204 од 30.09.2020. године ванредни мајски испитни рок биће одржан у периоду 10.05.2021. – 15.05.2021. Пријава испита за ванредни мајски испитни рок врши се од 19.04.2021. до 23.04.2021. године. Право пријаве имају мастер студенти ЗАВРШНЕ ГОДИНЕ студија. Уколико се пријављује више испита збирни износ уплатити на једној уплатници. Могу се пријавити САМО ПРЕДМЕТИ ЗИМСКОГ СЕМЕСТРА за које студент има остварених минимум 30 предиспитних поена и оверен потпис наставника. Обавезно је попуњавање уплатница по упутству за вршење уплата из прилога. Поново подсећамо студенте да пишу лични позив на број при уплати средстава за пријаву испита.

Учитај ову датотеку (Uputstvo za vrsenje uplata.pdf)Uputstvo za vrsenje uplata.pdf 16-04-2021 13:36