Обавештење у вези априлског испитног рока

02апр2021

Обавештење у вези априлског испитног рока

На основу одлуке број 08/280 од 02.04.2021. године студенти који су ПРИЈАВИЛИ испите у априлском испитном року а нису у могућности да приступе полагању због позитивног теста на КОВИД-19, изолације или рада у црвеној зони, обавезни су да се јаве појединачно предметним професорима путем мејла најкасније до 16.04.2021. године. Мејл адресе професора можете пронаћи овде.

У мејлу обавезно морају бити наведени:

1. Име, презиме, смер и број индекса

2. Предмет из кога нису у могућности да изађу на испит и један од три наведена разлога:

• -Позитиван тест на KОВИД 19
  • -Изолација
  • -Рад у црвеној зони

3. Обавезно је приложити и скенирану потврду о позитивном тесту, изолацији или о раду у црвеној зони.

За пријављене студенте ће бити организован додатни термин за полагање најкасније до 29.04.2021.

Учитај ову датотеку (Odluka za aprilski rok.pdf)Odluka za aprilski rok.pdf 02-04-2021 13:28