Стекни предузетничке вештине - Отворене пријаве за летњи студентски стартапкамп у Научно-технолошком парку Београд

29јун2022

ParkUP storyПостани нова стартап генерација! Научно-технолошки парк Београд организује новистудентски стартап камп ПаркУП! 2022 и позива те дазакорачиш у незаборавну стартап авантуру!

ПаркУП! је вишедневни програмучења, рада и дружења, намењен студентима свихфакултета (18-26 година), основних, мастер и докторскихстудије, који желе да закораче у стартап свет, стекнузнања и вештине како да креирају идеје/уоче проблеме,формирају тим и упознају се са корацима у развоју једногуспешног стартапа.

Студентски стартап камп у НТПБеоград биће одржан од 14 до 19 јула.

Пријаве су отворене до 3. јула на ЛИНКУ.

За учешће је довољна отвореност кановим знањима. Није потребно да студенти имајуоформљен тим или пословну идеју – до ње ће доћи кроздинамичан рад на кампу!

ParkUP vizual

Учитај ову датотеку (ParkUP!2022.pdf)ParkUP!2022.pdf 29.06.2022.17:54