Распоред консултација за летњи семестар школске 2017/2018 године

18мај2011

Распоред консултација за летњи семестар школске 2017/2018 године

Распоред консултација за зимски семестар школске 2017/2018 године

 

 

Ред.

број

титула

презиме

име

звање

дан

време

место

1.       

др сци. мед.

Башић

Јасмина

проф. струк. студ.

понедељак

9-10,30

Школа

2.       

др сци. мед.

Богдановић

Милка

проф. струк. студ.

среда

11-12,30

Учионица 3

3.       

др сци. мед.

Будимчић

Миленко

проф. струк. студ.

петак

12,30-14

Школа

4.       

др

Булатовић

Јована

проф. струк. студ.

уторак

11-12,30

Школа

5.       

др

Васиљевић Благојевић

Милица

проф. струк. студ.

среда

12-13,30

Школа

6.       

др сци. мед.

Грбић

Гордана

проф. струк. студ.

понедељак

17-18,30

Школа

7.       

др сци. мед.

Драгаш Миловановић

Драгана

проф. струк. студ.

понедељак

9-10,30

Школа

8.       

др сци. мед.

Золотаревски

Лидија

проф. струк. студ.

уторак

10,30-12

Школа

9.       

др сци. мед.

Јовановић М.

Весна

проф. струк. студ.

понедељак

14,30-16

Школа

10.   

др

Јовчић

Љиљана

проф. струк. студ.

четвртак

10-11,30

Канцеларија шефа студ. програма

11.   

др сци. мед.

Кекуш

Дивна

проф. струк. студ.

уторак

12,30-14

Школа

12.   

др

Кљајић

Драгана

проф. струк. студ.

петак

13,45-15,15

Школа

13.   

др сци. мед.

Кривокапић

Жарко

проф. струк. студ.

среда

1415,30

Школа

14.   

др сци. мед.

Крстић

Љиљана

проф. струк. студ.

четвртак

15,30-17

Сокобањска 13

15.   

др сци. мед.

Крстић

Јелена

проф. струк. студ.

уторак

17-18,30

Каб. за санитарну технику

16.   

др сци. мед.

Мајсторовић

Биљана

проф. струк. студ.

уторак

13-14,30

Школа

17.   

др сци. мед.

Милановић

Исидора

проф. струк. студ.

четвртак

10-11,30

Каб. за хематологију

18.   

др сци. мед.

Миљановић

Гора

проф. струк. студ.

уторак

12,30-14

Школа

19.   

др сци. мед.

Митрашиновић

Дејан

проф. струк. студ.

     

20.   

др сци. мед.

Мишић

Мирослав

проф. струк. студ.

среда

16-17,30

Канцеларија шефа студ. програма

21.   

др сци. мед.

Новаковић

Маријан

проф. струк. студ.

понедељак

16,30-18

Школа

22.   

др сци. мед.

Ножић

Дарко

проф. струк. студ.

четвртак

15,30-17

Учионица 2

23.   

др сци. мед.

Паспаљ

Далибор

проф. струк. студ.

четвртак

16-17,30

Сокобањска 13

24.   

др

Петровић Радић

Марина

проф. струк. студ.

четвртак

9,30-11

Школа

25.   

др сци. мед.

Пецарски

Данијела

проф. струк. студ.

четвртак

10-11,30

Канцеларија шефа студ. програма

26.   

др

Савковић

Нада

проф. струк. студ.

четвртак

12,30-14

Сокобањска 13

27.   

др сци. мед.

Станковић

Братислав

проф. струк. студ.

четвртак

14-15,30

Школа

28.   

др

Станковић

Јован

проф. струк. студ.

понедељак

9-10,30

Канцеларија помоћника Директора Школе

29.   

др

Стефановић

Драгослав

проф. струк. студ.

петак

11-12,30

Школа

30.   

др сци. мед.

Терзић

Негра

проф. струк. студ.

 среда 14-15,30  Школа 

31.   

др

Трајков

Марија

проф. струк. студ.

четвртак

13-14,30

Школа

32.   

др сци. мед.

Тришовић

Марија

проф. струк. студ.

четвртак

17-18,30

Учионица 3

33.   

др сци. мед.

Удовичић

Божидар

проф. струк. студ.

уторак

9-10,30

ВМА

34.   

др сци. мед.

Црнчевић Радовић

Љиљана

проф. струк. студ.

четвртак

11,30-13

Школа

35.   

мр сци. мед.

Бокун Вукашиновић

Зорана

предавач

уторак

15-16,30

Учионица 5

36.   

мр

Вођевић

Славица

предавач

четвртак

13,30-15

Канцеларија шефа студ. програма

37.   

спец. фарм.

Вуковић

Весна

предавач

уторак

12,30-14

Школа

38.   

спец. фарм.

Димоски

Звонко

предавач

     

39.   

спец. др мед.

Ђорђевић

Јелена

предавач

петак

14-15,30

Школа

40.   

спец. инж. тех.

Ивановић

Марина

предавач

уторак

17-18,30

Учионица 5

41.   

спец. др мед.

Илић

Меланија

предавач

уторак

12,30-14

Канцеларија Шефа студ. програма.

42.   

спец. инж. тех.

Илић

Владимир

предавач

понедељак

12-13,30

Кабинет за исхрану

43.   

спец. др мед.  

Исаиловић

Горана

предавач

     

44.   

спец. менаџ. здр. установа

Јанић

Лазар

предавач

     

45.   

мр

Јовановић

Стеван

предавач

уторак

14-15,30

Каб. за кинезиологију 2

46.   

спец. фарм.

Јовановић Р.

Весна

предавач

понедељак

14-15,30

Школа

47.   

мр сци. мед.

Костић Милосављевић

Мирјана

предавач

уторак

13,30-15

Школа

48.   

мр

Крсмановић

Славица

предавач

понедељак

12-13,30

Школа

49.   

спец. др мед.

Лазић Соловјев

Наталија

предавач

     

50.   

спец. др мед.   

Лукач

Веселин

предавач

уторак

12,30-14

Школа

51.   

спец. др мед.   

Луковић

Бојана

предавач

среда

17,30-19

Школа

52.   

спец. фарм.

Максимовић

Весна

предавач

уторак

12,30-14

Школа

53.   

мр

Мандић

Ана

предавач

     

54.   

спец. фарм.

Маричић

Милена

предавач

четвртак

12-13,30

Канцеларија помоћника Директора Школе

55.   

мр сци. мед. спец. радиолог 

Младеновић Пауновић

Калина

предавач

уторак

12,45-14,15

Школа

56.   

мр

Мунћан

Божица

предавач

понедељак

12-13,30

Школа

57.   

спец. др мед.

Новаковић

Момчило

предавач

     

58.   

мр

Поповић

Јела

предавач

среда

11,30-13

Школа

59.   

спец. инж. организ. наука.

Родић Трмчић

Бранка

предавач

четвртак

15-16,30

Школа

60.   

мр

Станисављевић

Сања

предавач

среда

12,30-14

Школа

61.   

мр сци. мед.

Станковић

Верослава

предавач

понедељак

9,30-11

Школа

62.   

спец. фарм.

Стојановић

Горан

предавач

среда

13-14,30

Консултације 2

63.   

мр сци. мед.

Стојановић

Светлана

предавач

     

64.   

мр сци. мед.

Стојановић Јовановић

Биљана

предавач

 среда  14-15,30 Школа 

65.   

спец. др стом.

Стојковић

Наташа

предавач

четвртак

15,30-17

Каб. за информатику

66.   

спец. фарм.

Терзић Марковић

Драгана

предавач

     

67.   

спец. др мед.   

Удовичић

Снежана

предавач

среда

12-13,30

Учионица 7

68.   

др сци. мед.

Филиповић

Мила

виши предавач

четвртак

9,30-11

Школа

69.   

---

Алексић

Александра

нпн

уторак

16,30-18

Школа

70.   

---

Антић

Гордана

нпн

     

71.   

---

Бабић

Биљана

нпн

     

72.   

---

Бабић

Никола

нпн

уторак

11-12,30

Школа

73.   

---

Бркић

Биљана

нпн

понедељак

12,30-14

Школа

74.   

др мед.

Величковић

Игор

нпн

     

75.   

---

Вујичић

Данило

нпн

петак

12,30-14

Сокобањска 13

76.   

---

Гајић

Жана

нпн

среда

14-15,30

Каб. за хематологију

77.   

---

Дабић

Маријана

нпн

     

78.   

---

Јездимировић

Данијела

нпн

     

79.   

---

Киш

Емилија

нпн

     

80.   

др мед.

Мариновић

Дубравка

нпн

четвртак

12-13,30

Каб. за микробиологију

81.   

---

Марић

Ранка

нпн

     

82.   

---

Недовић

Ненад

нпн

уторак

14-15,30

Сокобањска 13

83.   

---

Пештерац Кујунџић

Ангелка

нпн

     

84.   

---

Ранковић

Драгица

нпн

     

85.   

---

Савковић

Гордана

нпн

понедељак

12,30-14

Каб. за радну терапију

86.   

---

Смуђа

Мирјана

нпн

     

87.   

---

Станић

Гордана

нпн

 уторак 13-14,30 Школа 

88.   

---

Стојановић

Драгица

нпн

     

89.   

---

Тадић

Душанка

нпн

среда

12,30-14

Школа

90.   

---

Тасић

Радица

нпн

 уторак 12,30-14  Школа 

91.   

---

Трбовић

Верица

нпн

среда

12,30-14

 

92.   

             

93.   

---

Шимпрага

Љиљана

нпн

среда

15,15-16,45

Сокобањска 13

94.   

---

Шкрбић

Марија

нпн

 четвртак 14-15,30  Сокобањска 13 

95.   

---

Алберт

Даријан

сарадник

---

---

---

96.   

---

Војводић

Кристина

сарадник

---

---

---

97.   

---

Вођевић

Владан

сарадник

---

---

---

98.   

---

Игњатовић

Милица

сарадник

---

---

---

99.   

---

Јаковљевић

Биљана

сарадник

---

---

---

100.      

---

Јојић

Марина

сарадник

---

---

---

101.      

---

Пажун

Вања

сарадник

---

---

---

102.      

---

Петровић

Душанка

сарадник

---

---

---

Консултације шефова студијских програма

за летњем семестар школске 2017/2018 године

Назив студијског програма

Шеф студијског програма

Дан

Време

Место

Струковна медицинска сестра

Горан Стојановић, спец. фарм.

среда

13-14,30

Консултације 2

Струковна медицинска сестра-бабица

Милена Маричић, спец. фарм.

четвртак

12-13,30

Канцеларија помоћника Директора Школе

Струковни санитарно еколошки инжењер

Мр Славица Вођевић

четвртак

13,30-15

Канцеларија шефа студ. програма

Струковни медицински радиолог

Проф. др сци. мед. Мирослав Мишић

среда

16-17,30

Канцеларија шефа студ. програма

Струковни физиотерапеут

Мр Стеван Јовановић

уторак

14-15,30

Каб. за кинезиологију 2

Струковни радни терапеут

Гордана Савковић

понедељак

12,30-14

Каб. за радну терапију

Струковни медицинско лабораторијски технолог

Проф. др сци. мед. Исидора Милановић

четвртак

10-11,30

Каб. за хематологију

Струковни нутрициониста дијететичар

Спец. др мед. Меланија Илић

уторак

12,30-14

Канцеларија шефа студ. програма

Струковни козметичар естетичар

Проф. др сци. мед. Данијела Пецарски

четвртак

10-11,30

Канцеларија шефа студ. програма

Струковна медицинска сестра-васпитач

Проф. др Љиљана Јовчић

четвртак

10-11,30

Канцеларија шефа студ. програма

Струковни зубни протетичар

Проф. др Јован Станковић

понедељак

9-10,30

Канцеларија помоћника Директора Школе

Premium Joomla Templates