ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА СТУДЕНТЕ ЗАИНТЕРЕСОВАНЕ ЗА СТУДИЈЕ У НЕМАЧКОЈ, РАЗМЕНУ СТУДЕНАТА И СТИПЕНДИЈЕ

05окт2019

У петак, 18.10. 2019. сапочетком у 10 часова у Aмфитеатру Високе хотелијерске школе, Кнеза Вишеслава 70, биће одржана презентација Немачке службе за размену студената (ДААД) за све оне који су заинтересовани за програме размене и за стипендије за летње школе учења језика, као и мастер студије у Немачкој.
Немачка спада у најомиљеније дестинације за студирање међу страним студентима. Велики број одличних универзитета, атрактивна понуда студијских програма и разне могућности финансирања чине боравак у њој атрактивним. Које услове треба да испуните, где да пронађете одговарајући студијски програм и како да финансирате Ваше студије?
Надамо се да ћете се одазвати у што већем броју и искористити прилику да представнике ДААД-а питате све што Вас занима, а тиче се Вашег будућег студирања или усавршавања у области струке и језика.
Радни језик ће бити српски и том приликом добићете пратеће материјале са свим потребним информацијама о програмима који се нуде.